Dnia 2018-06-17 o godz. 11:43 ~Ben napisał(a):
> Już się pogubiłem i może od nowa na świecie jest około 7mld ludzi z tego jak podaje ONZ stosunek jest mniej więcej wyrównany czyli można przyjąć , że połowa czyli 3,5mld to kobiety. Teraz co dalej ?
Naucz sie myslec logicznie bo krucho z tym u ciebie.3.5 milarda to wszystkie kobiety a wiec i te w wieku niemowlecym i przedszkolnym czyli takim jak ty a kobiet nadajacych sie do badan Brasterem jest mniej i ja to wziałem pod uwage a kasa z sprzedazy wychodzi i tak bardzo duza