Tu z działalnosci za 4 kwartał 2017r.- https://www.bankier.pl/wiadomosc/BRASTER-S-A-Informacja-o-efektach-dzialalnosci-handlowej-Emitenta-w-IV-kwartale-2017-roku-7566213.html,
"Od początku wprowadzenia produktu na rynek, Spółka sprzedała łącznie 2 696 Urządzeń i 1 189 abonamentów oraz 1 570 pakietów badań, natomiast z prawa zwrotu skorzystało 10 osób, a apteki łącznie zwróciły 215 Urządzeń.",
Teraz według bardziej nizszego scenariusza według dotychczasowej sprzedazy w mało zamoznej w sumie Polsce.Do tej pory od rozpoczecia sprzedazy do konca 2017 r. sprzedano prawie 2700 urzadzen plus abonamenty plus pakiety badan.Kobiet w Polsce w wieku nadajacym siie dla Braster jest pewnie z 5 mln. wiec na swiecie jest z 300 razy wiecej wiec 2700 razy 300 daje 810000 urzadzen razy ok. 800 zł. daje ok. 648 mln. zł. plus kasa z abonamentów i pakietów badan.Tak czy inaczej ta spólka jest skazana na wielką kase