ciekaw jestem czy utrzymamy się powyżej 50gr i ruszymy dalej. przeczuwam kolejną powtórkę z rozrywki. Ktoś moze robic dobry interes, kupić po 41 gr a sprzedać po 55gr. Świetna sprawa. Jednak długoterminowe inwestowanie tutaj chyba ma słabe podstawy ;/ sam trzymam akcje od prawie półtora roku i czuje, że spadniemy dalej.