Pinokio zbiera leżące na dnie akcje od wypłoszonych akcjonariuszy.
On ma plan (w ramach tego planu było również uwalenie akcji, żeby grubas mógł za grosze przejąć spółkę poprzez emisję akcji po 0,23) i go konsekwentnie realizuje, a drobni wystraszeni wywalają w panice, a pinokio nakupi akcji, da info i akcje w górę...........
To zawodowy krętacz.