Na tą chwilę trzeba by było zadzwonić do każdej przychodni i zapytać o badanie i cenę. Wszystko okaże się po raporcie. Teraz to jest zbijanie ceny przez "ulicę" bo nie trzymają ciśnienia i się wyprzedają ale Ci co mają większą ilość akcji będą czekać. Moim zdaniem warto zaryzykować i poczekać na rozwój sytuacji.