Ja tam cały czas wierzę, że ta spółka przyniesie jeszcze kolosalne zyski. W kanały dystrybucyjne, certyfikaty i patenty zainwestowano potężne kwoty. Teraz na Świecie nie ma szans aby sprzedać jakikolwiek sprzęt bez certyfikacji a tym bardziej medyczny.
W badania Innomed zainwestował nie kto inny jak Narodowe Centrum Badań i Rozwoju więc coś w tym musi być. Badania się potwierdzą i ponownie pójdzie wniosek do FDA. Na to czeka wiele instytucji, które widzą potencjalne zyski w produkcie. Bułgaria poszła pilotażowo, wprowadziła produkt i proszę, już druga klinika bada z powodzeniem i sprzedaje do 10 badań dziennie. Czy to nie wróży dobrze tej spółce? Dla mnie rok i 20 zł będzie za akcję a może i nawet szybciej.