Moim zdaniem 2,50 - 3,00 zł realne. Spółka przez ostatnie lata notowana na poziomach 1-2 zł. W ostatnim czasie szybki wzrost spekulacyjny do 13 zł, a teraz dystrybucja. Wy naprawdę myśleliście, że to będzie rosło do nieba? Kto bierze papier na tych poziomach jest bardzo nawiny...