Ale brednie Xd zapowiadane lekkie podwyżki przy obrotach dwukrotnie wyższych niż przed rokiem to i tak założenie dwukrotnie lepszego wyniku niż przed rokiem. Targetem bedzie 10-20 mln za Q4 ale więcej powiem po cenach stali przez najbliższe 7 tygodni a te nie zapowiadają sie na spadek. Poza tym jest raport za Q3 gdzie każdy zajrzy w przepływy finansowe oraz koniec ugody z konsorcjum w grudniu która naświetli przeznaczenie akcji własnych. Osobiście stawiam na umorzenie oraz ściąganie spółki z giełdy nie dzieląc zysku za 2021. Tak zrobiłbym na miejscu insajderów a już zacząłbym skubać na słupy ile wlezie