Linia trendu spadkowego przebiega aktualnie gdzieś w okolicach 7,90zł, bosiek znowu się konsekwentnie oddala od tej linii, pod koniec listopada linia tredu spadkowego będzie w okolicach 7,50zł, wtedy też ukażą się wyniki za 3q, które będą lepsze niż zeszłoroczne, trudno powiedzieć ile, natomiast będzie to na pewno impuls, żeby się zastanowić czy dalej sprzedawać akcje, tym bardziej, że rok zakończy się dobrym wynikiem finansowym. Jeśli boś w listopadzie będzie w okolicach 7 to będzie szansa na przebicie linii trendu, jednak dużo wskazuje na to, że możemy być lekko powyżej 6. Chyba że, grubas stwierdzi, że to już czas ;)