cieszy mnie że tak stadnie tu zawitaliście i mogłem was w jednym miejscu skupić hehehhe
wiecie dobrze groszołapy, że dzień dwa i pozabijacie się łykajac papier jak bocian żaby
i możecie setki wątków zakładać nic to wam nie da ilu jeszcze wystraszycie? leszcze sa wśród was i tam szukajcie poklasku a teraz ładnie wszyscy chórem
https://www.youtube.com/watch?v=vO7g53DaoAk
ps. wymuszona zmiana nicku hehe