Dnia 2017-02-01 o godz. 09:39 ~koral napisał(a):
> cieszy mnie że tak stadnie tu zawitaliście i mogłem was w jednym miejscu skupić hehehhe
> wiecie dobrze groszołapy, że dzień dwa i pozabijacie się łykajac papier jak bocian żaby
> i możecie setki wątków zakładać nic to wam nie da ilu jeszcze wystraszycie? leszcze sa wśród was i tam szukajcie poklasku a teraz ładnie wszyscy chórem
> https://www.youtube.com/watch?v=vO7g53DaoAk
>
> ps. wymuszona zmiana nicku hehe
Dokładnie! we właściwym momencie nigdy nie będą mieć akcji, bo będą zajęci prymitywną nagonka na spadki :))))) chcą wzbudzić strach przed spadkami i myślą, że nikt nie bierze pod uwagę milionowych wolumenów buhaha już gdzieś tam pisałem ale powtórzę....czekać na newsa z Citi....no chyba, że WKM Ltd. też czyta forum ;))) i posty groszołapów i już wystawiają do sprzedaży swój pakiet :)))))))))))))))))