Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -19,60%

Blef Hajdarowicza

Zgłoś do moderatora
Oczekuje że teraz Orlen przebije , bo nic tak Grzesia nie rajcuje jak cudze pieniądze .
Akcjonariusze Jupitera , Eurofaktora , Ponara coś na ten temat wiedzą.
Przypomnę nowym inwestorą że to za pieniądze tych spółek kupił Presspublikę ,a następnie akcjami tej spółki rozliczył swoje długi
podbijając znacznie wycenę . Uczciwość aż z niego kipi .
Wolne niezależne media których tak broni Hajdarowicz ( koń by się uśmiał ) , bez prenumeraty państwowych urzędów i spółek , jak i ich reklam te media są warte tyle co Hajdarowiczowe kłaki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -1,95% 1,00 2023-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.