Forum Giełda +Dodaj wątek

Black Diamond Fund ...

Zgłoś do moderatora
witam,

proszę bliżej się zapoznać z uchwałami podjętymi na NWZ 18.11.2013, a głównie tą jedną nie podjętą, to że Black Diamond wyjdzie z Polfy było wiadomo nie od dziś i nie od wczoraj. Wyraźnie było im nie po drodze z P. Sytkiem i P. Bednarczykiem.
W gruncie rzeczy nic się nie zmieniło, pozytywnie należy odbierać zachowanie kursu przy wyjściu Black Diamond.
PS: czy ktoś na prawdę myślał, że to ff się cały czas "mieli"? prawda jest taka, że gdyby Black Diamond nie wychodził, to mało komu udałoby się kupić sensowną ilość akcji.
Przed spółką cele się nie zmieniły, to że Black Diamond Fund wycofuje się z POLFY to tylko wyjdzie na dobre sądząc po ich ostatnich poczynaniach.
Jeżeli ktoś nie potrafi podejmować decyzji samodzielnie tylko patrzy na "fundy" to ma problem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLFA 0,00% 0,25 2016-06-29 10:48:06