Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Black Diamond Fund ...

Zgłoś do moderatora
spokojnie teraz gamonie maja swoje 5 min ( dzień ) :) Bo to są tacy " myślący" co sugerują sie tym co tylko przeczytali nie używajac w zaden sposób przy tym głowy do myslenia ! pewnie to Ci sami co jak ktoś z zarządu kupuje za 5 tys zł jakiegoś smieciuch leca jak gołab do chleba bo " KTOŚ Z ZARZADU KUPIŁ "

Bałbym sie gdyby podali te info a kurs z 5 zł zleciał na 2 ! wtedy były strach a jezeli on rosnie z 2 na 3 zł w momencie kiedy pojawia sie takie info to pozytywna wiadomość bo.... kto tyle kupił ???????????????????

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLFA 0,00% 0,25 2016-06-29 10:48:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.