Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Black Diamond Fund ...

Zgłoś do moderatora
dokladnie Ness...to samo napisalem w innym watku...fund to taki wiekszy inwestor i w dodatku inwestujacy nie za swoje....tutaj przy tej kapitalizacji w odniesieniu do planow na 2014 i szacowanych przychodach na poziomie 100 mln i dajmy na to zysku 20 mlz zl to naprawde nie ma gdzie spadac...

Uwazam ze nawet wykrecajac w 2014 10 mln zysku i przy C/Z=10 to spolka powinna byc warta min. 30 zl/akcje...

Ludzie jak jestescie tak slepi to ja nie wiem...jest okazja i ladowac bo to szansa zycia...

pozdr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLFA 0,00% 0,25 2016-06-29 10:48:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.