Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,00 zł , zmiana od tamtej pory: -16,22%

BIOPLANET - analiza

Zgłoś do moderatora
Witam
no cóż , jest to czego się obawiałem - kurs spada. A jak ma kuśwa nie spadać jak wyniki od czterech kwartałów coraz gorsze.
I co z tego że przychody miesięczne rosną r/r , skoro koszty rosną jeszcze bardziej. W efekcie spada rentowność operacyjna i netto.
Tak było w zeszłym roku - popatrzcie na wyniki ostatnich 4 kwartałów. Przychody stabilne, średnio ok. 50 baniek ale zyski operacyjny i netto z kwartału na kwartał coraz mniejsze. Nie ma się co oszukiwać, obawiam się, że nie będzie lepiej. Koszty będą rosły szybciej niż sprzedaż - lockdowny i rosnące ceny paliwa vide ubożenie społeczeństwa. Do tego zero działań promujących zdrowy styl życia - np. zdrowe jedzenie - ze strony administracji państwowej. Wręcz przeciwnie - pomoc państwa jest, ale dla super marketów i ich przetworzonego żarcia. A tak państwo rzekomo dba o zdrowie obywateli.
Krótka prognoza dla BIP : DAWAĆ DZIADA NA 20
Lepiej to mieć za sobą, niż się łudzić pół roku. Przynajmniej obroty wzrosną.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET 5,44% 31,00 2021-09-17 16:19:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.