Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
www.youtube.com/watch?v=nJTOD5jjac4&list=RDnJTOD5jjac4&index=1

Nadejdzie taki moment - może za 10 a może za 15 lat - że jednak Pisowcy powiecie - ten Mike75 miał rację ze wszystkim!
Ja wolę żyć uczciwie i nie mieć tych pieniędzy - ale zawsze stawałem po właściwej stronie barykady a ... Wy stoicie po tej wygranej dziś/przegranej jutro stronie.. Jeszcze raz powtarzam - z Ideą nie mieliście racji, nie pomogą zjednoczone wszystkie instytucje państwowe ( poza RPO - który, mam wrażenie też nie do końca rozumie temat Idei Banku ) - prawda wyjdzie na jaw!!!

  • Bella ciao Autor: ~Mike75
  • Re: Bella ciao Autor: ~SkądWasBiorą

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.