Forum Giełda +Dodaj wątek

Będzie wezwanie

Zgłoś do moderatora
Pemug zmienił prezesa, będzie wezwanie
DI
Puls Biznesu, pb.pl,05.03.2010 11:12
Czytaj komentarze (0)
Zobacz na forum ()
dcf330c3-b2ed-42c4-93dd-54bbd62ba57f
Pemug poinformował, że rada nadzorcza odwołała z funkcji prezesa Henryka Urbańczyka, który pełnił ją od 2002 roku. Nowym prezesem Pemug został Ireneusz Wiesław Tomecki, dyrektor finansowy Famur.

W odrębnym komunikacie Pemug poinformował o otrzymaniu informacji o porozumieniu znaczących akcjonariuszy spółki. Roman Doleżał (18,7 proc. kapitału i głosów) oraz Waldemar Michałowski (57,32 proc. kapitału i głosów) zawarli porozumienie ze spółką Przedsiębiorstwo Usługowe " AB Consulting". Ta ostatnia zobowiązała się nie później niż w terminie 14 dni od podpisania porozumienia, czyli 3 marca, rozpocząć procedurę wezwania do zapisywania się na sprzedaż wszystkich akcji "Pemug". Roman Doleżał i Waldemar Michałowski zobowiązali się odpowiedzieć na wezwanie ogłoszone przez AB "Consulting” do zapisywania się na sprzedaż wszystkich akcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEMUG 0,00% 0,77 2019-04-11 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.