Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,70 zł , zmiana od tamtej pory: -87,37%

AWBUD z kolejnym kontraktem na magazyn wysokiego składowania

Zgłoś do moderatora
Szanowni Państwo,
AWBUD, notowana na GPW w Warszawie wyspecjalizowana grupa budowlana, podpisał kontrakt na budowę „Centrum badań i rozwoju z zakresu logistyki” dla Tymbark-MWS w Olsztynku, spółki należącej do Grupy MASPEX, lidera polskiego rynku m.in. w kategorii soków, nektarów i napojów. AWBUD, jako generalny wykonawca, odpowiedzialny będzie za kompleksowe wykonanie magazynu wysokiego składowania wraz z przyległymi budynkami oraz infrastrukturą zewnętrzną. Wartość kontraktu wynosi 19,4 mln zł.
Szczegóły w raporcie bieżącym:http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,339728
 
Pozdrawiamy
Zespół Relacji Inwestorskich
AWBUD S.A.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD -4,00% 0,72 2020-03-27 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.