Duże przyrosty. Niestety na forum balagan i mnóstwo życzliwych inaczej martwiący się o pieniądze akcjonariuszy. Jest ogromny potencjał, biorąc pod uwagę obecne dane, Valor Mortis, Projekt Swift i inne jeszcze nieogloszone projekty. Moim zdaniem obecna sytuacja to aberracja, spokój i cierpliwość, trolle w końcu znikną.