Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,10 zł , zmiana od tamtej pory: -12,67%

Atal wyniki I półrocze 2019 r.

Zgłoś do moderatora
Niestety kiepskie wyniki, około 25 % poniżej konsensusu :( 60 mln zysku w porównaniu ze 120 mln w ubiegłym roku. Dywidenda za ten rok zapewne również będzie niższa...Nie wspomnę o sporym wzroście zobowiązań długo i krótkoterminowych. :( Wrrr... jutro będzie się działo...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATAL 0,00% 32,40 2020-12-01 09:42:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.