Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  70,25 zł , zmiana od tamtej pory: 12,46%

ASSECO NIGDY NIE JEST PRZEGRANE, ASSECO JEST ZAWSZE PRZYMARZNIĘTE DO WIG

Zgłoś do moderatora
JAK TAKA SPÓŁKA MOŻE BYĆ PRZEGRZANA JAK CAŁY CZAS LEŻY W LODUFCE, DOSŁOWNIE, PRZEGRZANE ASSECO TO BYŁO BY NA 380 ZŁ, GDZIŚ TAK, ALE TO CZYSTA ZŁOTYCH WYŻEJ.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL -1,25% 79,00 2021-08-03 17:00:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.