Co te stańczyky wyprawiają i co chowają, że tak zawzięcie blokują głosy akcjonariuszy ? Czyżby niezależna Rada nadzorcza ( nie wybierana jexynie głosami stańczaka) mogła by odmienić losy spółki a tym samym wiedzę dla rynku i wszystkich akcjonariuszy ?
Warto czekać ale i działać pamiętajcie pisać,chodzić działać .