Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  790,00 zł , zmiana od tamtej pory: -29,11%

Apel do akcjonariuszy benefitu

Zgłoś do moderatora
Apel do tych z Was którzy mają swoje środki tutaj zainwestowane, a nie jesteście profesjonalnymi analitykami rynku kapitałowego.

Ratujcie kapitał.

Obecne notowania to całkowity kosmos. Sztucznie pompowany przez jednego akcjonariusza.

Zwracam uwagę że mamy:
- rosnące koszty usług,
- bankructwo wielu dostawców usług objętych abonamentem z powodu braku systemowego wsparcia dla biznesu fitness,
- PZU dające dużo więcej za wstęp niż benefit (+30%), za chwilę wystąpi efekt przykrycia kapeluszem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BENEFIT -0,36% 560,00 2022-05-25 17:00:00