Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  864,00 zł , zmiana od tamtej pory: -46,41%

Re: Apel do akcjonariuszy benefitu

Zgłoś do moderatora
Zachód jest zupełnie inaczej zbudowany w tym segmencie rynku niż PL.
Po otwarciu w 2020 wróciło chyba 30% w 1-2 m-ce, więc śmiem twierdzić, iż jesteś w kompletnym błędzie. Ludzie mają p.....ca już od siedzenia w domu i w maju/czerwcu będzie najazd.

A PZU... od ponad roku "działa". Jak działa, każdy widzi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT -0,43% 463,00 2022-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.