i po co się tak produkować i naganiać :) ,,,kto wie to sobie pomału skupuje po cenach jakie uważa za atrakcyjne,,,,w przyszłych tygodniach może być jeszcze różnie a to ze względu na konsekwentnie pompowany balon na parkietach ale w dłuższej perspektywie nie ma co się stresować