Mysle ze teraz to zaden sygnal, sesja moze byc na plusie, ale generalnie raczej spadek w okolice 3.50 skad silny strzal w gore mozliwy. Ktos siedzi w akcjach i pewnie bedzie rysowal ladny trojkacik i potem wybicie, zeby leszce myslaly ze to jakies AT:). Zreszta to samo robi sie na wielu spolkach.