Forum Giełda +Dodaj wątek

Ale się prezesina skompromitował

Zgłoś do moderatora
Ile razy w TVN 24 pie......ił jakto spółka jest nisko wyceniana , po czym po kilku latach intensywnego rozwoju uznał że 3 zł go zadowoli. W 2007 wycena w ofercie pierwotnej 9 zł , w 2014 ~~1,50zł . Hańba.
Sprzedajac akcje w wezwaniu przyznał --jestem nieudacznikiem nie potrafię kierować spółką aukcyjną powinien wyjść z zarządu. Czym wcześniej to zrobi tym lepiej dla wszystkich akcjonariuszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE -11,43% 0,62 2020-11-27 10:18:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.