To nigdy nie był nie jest i nie bedzie bank. To marny urzad bankowy na łasce kilku instytucji państwowych. Bez nich i bez takich dodruków bez szans na przetrwanie a co dopiero na funkcjonowanie w warunkach wolnego rynku. Teraz jest najlepszy czas na choćby kampanie reklamowa, a tymczasem kto reklamuje i sprzedaje ekopozyczki ? ING !