E tam mafia , znajdzie sie ktos co kupi kilka% i juz grubo ponad 3 zł, a wierz mi teraz juz chetni bedą Pcguard ,Imagis , Diwicon tez przejety (Pcguard ma okolo 35%) zobaczysz zyski w milionach ,jak by mialo byc inaczej nikt by Patrowiczowi nie dal 5.50 zl za akcje tu czuja duzo wiekszą kase.