ta spółka ciagle rozczarowuje , myśle iż tym razem będzie tak samo
a my w poniedziałek będziemy przecierać oczy z niedowierzania
jak podawać będą po 2,20 zł i niżej
uratować mogłoby zainteresowanie ... ale go nie ma
pcg to jedna z 400 stu społek w burdelu zwanym gpw
ale powiem Wam coś ... 99 na 100 ogranych leszczy odpuści i pogodzi się z oszustwami w świetle prawa i Kodeksu SH ... ale ten jeden może kupić pistolet i wymierzyć sprawiedliwość
życie może bardzo zaskoczyć ... jak ktoś niszczy życie i nadzieje innych w pewnym momencie dostanie zwrotnie "to samo" ....prawo karmy