Forum Giełda +Dodaj wątek

A ja i tak wiem swoje!

Zgłoś do moderatora
Działki PEMUGa są warte kilka razy tyle ile zapisali w papierach. Dlaczego? Dlatego że zapisuje się zawsze kwotę transakcji a potem staje się na głowie żeby przeprowadzić dowód że aktualizacja ceny w górę jest zbędna bo zmiana oznacza podatki (a zmiana w dół oznacza że ktoś przepłacił co od razu budzi podejrzenia). A na działkach w okolicy kwitnie deweloperka: http://www.osiedleksiazece.pl/
A inwestor już za rogiem a cyrk z kursem wynika z tego że jak się spekulant dowiedział o nagonce to postanowił kilku leszczy wydmuchać :D co mu się udało. Do 2 grudnia info o inwestorze - bądź czujny :)
  • A ja i tak wiem swoje! Autor: ejael

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PEMUG 0,00% 0,77 2019-04-11 15:00:00