Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,28 zł , zmiana od tamtej pory: -2,84%

A CZY PREZES PIS JAROSŁAW KACZYŃSKI LUBI POLAKÓW, DOBRE PYTANIE?

SZANOWNY PANIE PREZESIE KACZYŃSKI, TO DO PANA PISZĘ, JAKO ZWIERZCHNIKA PIS. PAN POCZYTA ZE ZROZUMIENIEM. Z CAŁYM SZACUNKIEM, ALE NIE LECZY PAN PROBLEMU, TYLKO SKUTKI.
SOLIDARNIŚĆ DAWNO ROZMONTOWAŁA POLSKI SEKTOR ENERGETYCZNY, JA NIE BYŁEM W SOLIDARNOŚCI TO NIEWIEM, JAKI WPŁYW NA TĄ PARANOJĘ NISZCZENIA WYSOKIEJ TECHNOLOGII W RP MA WŁADYMIR PUTIN. OBAWIAM SIĘ JEDNAK ŻE, WŁADYMIR PUTIN NIC NIE MUSIAŁ ROBIĆ, TAKI POZIOM GŁUPOTY ZAISTNIAŁ W ŚRÓD DZIAŁACZY BYŁEJ SOLIDARNOŚCI, CO DOSTALI STOŁKI W RZĄDACH RP. POLSKI PROBLEM POLEGA NA TYM, JAK OCENIAŁ TO GIEREK I JARUZELSKI, MIANOWICIE: "POLSKA MUSI DYSPONOWAĆ WŁASNYMI NIEZALEŻNYMI ŹRÓDŁAMI ENERGII, BY UNIEZALEŻNIĆ SIĘ OD ŹRÓDEŁ Z POZA POLSKI". NO I TAKI GIEREK JARUZELSKI, FINANSOWALI KILKU GENERAŁÓW PROFESORÓW JAK KALISKIEGO, I CYWILÓW PROWADZĄCYCH PRACE W TYCH TECHNOLOGIACH. POZIOM BYŁ TAKI ŻE, CO RUSZ POJAWIALI SIĘ W PRL NAJWYBITNIEJSI SPECJALIŚCI Z FRANCJI W ENERGETYCE JADROWEJ. JA SAM BYŁEM PRZY TYM, WIDZIAŁEM TO, I SŁYSZAŁEM. A DZIŚ NASZ WYBITNY WÓDZ PREZES KACZYŃSKI, KUPUJE 500 WYRZUTNI RAKIET Z USA, ALE PO CO? CHCE WYGRAĆ Z ROSJĄ POSIADAJĄC 500 WYRZUTNI I 250 CZOŁGÓW? PANIE PREZESIE KACZYŃSKI CZY PAN BÓG PANA OPUŚCIŁ? CO PAN TYM CHCE MORDOWAĆ ROSJAN? I PO CO TO POLSCE I POLAKOM? POLACY TO NIE MIORDERCY, WYSTARCZY JAK POLSKA BĘDZIE MIAŁA SWE ŹRÓDŁA ENERGII OZE, NAD KTÓRYMI PRACOWANO ZA GIERKA I JARUZELSKIEGO W PRL. A ROSJA TEMU PRZECIWNA NIE BYŁA, TAK TWIERDZI SYN GENERAŁA KALISKIEGO, A JA MU WIERZĘ, BO WIDZIAŁEM JAK TO ROSJA TRAKTUJE, MAJA WOLNĄ RĘKĘ BYŁO.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA 3,01% 5,13 2022-10-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.