Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,45 zł , zmiana od tamtej pory: 8,98%
Od pewnego czasu przyglądam się ogólnie wszystkim akcjom. Mam do Was fachowców pytanie. Skąd wiecie że gdzieś tam jest do kupienia 30k czy 500k czy inna liczba akcji? Przepraszam ale jestem bardzo początkującym akcjonariuszem, a właściwie to jeszcze nie jestem. Czy moglibyście mi poradzić do jakiego domu maklersiego jest najlepiej się zapisać?
  • 30k Autor: ~laik
  • Re: 30k Autor: linquist

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PCCINTER -0,37% 2,67 2018-03-02 16:01:52