Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

3 przesłanki ustawy BFG

Zgłoś do moderatora
Moi Ukochani Pisowcy! Jeśli przegram w WSA ( Leszek i inni będą walczyć też ale mówię o swojej walce ):
1) Przegrana w WSA - nic nie oznacza - to ja mam rację, żadna z 3 przesłanek nie była spełniona i można mnie za to roztrzelać jeśli kłamię !
2) Przegrana w NSA - prawomocny wyrok - jeśli Polski Sąd nie odważy się powiedzieć prawdy - przechodzimy dalej!
3) To nie koniec - jest TSUE, jest Komisja Europejska - przechodzimy na poziom europejski - chcę tego uniknąć, jestem Polakiem i nawet przeciw tym nic nie wartym Pisowcom na zewnątrz narazie nie chcę występować - mam nadzieję, że do tego nie dojdzie!!!!!!!!!!!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.