W 2021 znowu bos dumnie obwieści plan naprawczy na lata 21-25 . W koncu nie bedzie juz wiadomo czy to bank czy juz nie czy w naprawie czy w restruktyryzacji co oczywiscie nie przeszkodzi im w kolejnych dodrukach i pociskaniu śmieci typu polisolokaty czy obligacje getback albo trefne fundusze