https://www.bankier.pl/wiadomosc/Kowalczyk-W-ciagu-dwoch-tygodni-ok-2-tys-wnioskow-o-pomoc-z-programu-Czyste-Powietrze-4163048.html
W ciągu niespełna dwóch tygodni od startu programu antysmogowego Czyste Powietrze złożono ok. 2 tys. wniosków o pomoc finansową. Najwięcej - na Śląsku i Mazowszu - poinformował we wtorek w Radomiu minister środowiska Henryk Kowalczyk
Czy boś ma coś z tego?? Oto jest pytanie.