Dnia 2015-01-14 o godz. 18:37 ~apollo napisał(a):
> Będzie walka o powrót powyżej 1zł?
> Na dwoje babka wróżyła:)
> Dziś nie udało mi się zarobić.
> Ważne ,żeby nie tkwić w błędnym założeniu i w porę się wycofać
> szybko tnąc straty.
> Nie ma co się kopać z koniem, nawet niewielką sumą.
> Parę zleceń kupna na wyższych poziomach wyglądały blado przy stronie
> podażowej i bardzo możliwe ,że są to "lipne" zlecenia
> kupna mające na celu zrobić wrażenie ,że są chętni do zajęcia
> pozycji za kilkadziesiąt tys zł.
> Mimo wszystko jutro spróbuję wejść ponownie i zagrać DT.
> Może uda się odrobić dzisiejszą stratę.
> Do trzech razy sztuka , więc jeszcze dwa razy wezmę udział w tym maglu
> bo mimo ,że papier wysokiego ryzyka to jednak może zaskoczyć sporą
> stopą zwrotu.
> Nikt nie twierdził ,że będzie lekko !:)
Była walka, wielu poległo na cenie 0,75. A dzisiaj już powyżej 1,00 :D