W dogrywce pojawiły się śmieszne zlecenia.
To z pewnością kilka zleceń tzw ulicy .
Natomiast moją uwagę zwróciło zupełny brak sypacza.
Za obsunięcie kursu mogą sobie nawzajem pogratulować specjaliści od DT za kilkaset zł :)))
Wniosek nasuwa się sam.
Obecnych jest tu sporo drobnych graczy próbujących załapać się na dołek lecz bardzo płochliwych. Widocznie niejeden z nich musiał mocno oberwać przez ostatnie kilka sesji.
Jutro piątek , więc ...
A z resztą , co ja tu będę marudził , przecież tu wszyscy są zawodowcami:)