Witam sprawę założyłem in tez jakieś miesiąc temu także wszystko jest tutaj ok 12 sierpnia mam z nimi sprawę wiec mam nadzieje ze sie pojawia bo pomimo tylu gróźb nie chcą przyjść na sprawę. Nie chcieli sie dogadać bo myśleli ze debet spłacę który nie powinien mieć miejsca i juz sie ze mną nie dogadają pojadę z Nimi do spodu zreszta mam pare planów wiec jak wszystko wypali usłyszycie o mnie i tyle :) ale moja sprawa inni sie naucza także miejmy nadzieje ze będzie ok ja sie nie poddam mimo tego ze jakoś 1,5 roku temu każdy wieszał na mnie psy .... Pozdrawiam