Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Spain - are U sure?

Zgłoś do moderatora
Adwokat mi tak powiedział ze nawet jak sie cos stanie to odzyskam 10 koła euro zawsze to cos . A po pierwsze mam cos ciekawego dla tms :) ale to niebawem z racji tej ze mało kto wierzył i wierzy we mnie nie napisze dokładnie info chodzi ale miejmy nadzieje ze cos niedługo będzie :) . Pozdrawiam