Drodzy akcjonariusze
w dlugim terminie panstwo nie moze stracic bo bedzie posadzaone o niegospodarnosc
wiec 10 to tylko bedzie baza pod wybicie
jakis subfundusz wyzbiera to co ponizej 10 na zlecenie
i rakieta,
wielu pisze o przejecieu przez pzu
tak , ale jakby mialo przejmowac panstow od panstwa
to uwierzecie mi ze z premia, wiec ewentualne wezwanie po 15-20
wroce do Was za kilka m-cy i odkopie ten watek