• Re: Pięknie zbierany walor Autor: ~wykres [78.28.35.*]
    im blizej close, tym zabawa coraz bardziej podobna do wczoraj - kombinowanie, by wywalić jak najwyżej...

    po lewej jednak brak chętnych do przepłacania powyzej 3 zeta

    wystarczy kilka kilo i jest zjazd na 3,0x...

    juz kilka spółek podało dobre wyniki, a jednak kursy nie wzrosły, a nawet pospadały pod wpływem chinskiej zadymy...
  • Re: Pięknie zbierany walor Autor: ~devilek [83.16.97.*]
    dlatego dopiero zacznę coś dokupywać poczekam aż ta maskarada się zakończy... kiedyś to nastąpi :)
  • Re: Pięknie zbierany walor Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    dla mnie niepokojące jest NIEKUPOWANIE przez insiderów

    albo wiedzą, ze będzie taniej, 
    albo już wywalili,
    albo widzą, że nie ma komu sprzedać bez gwałtownej zwały kursu, co pokazały ostatnie sesje
  • Re: Pięknie zbierany walor Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    no i znowu jakis uliczny spekulancik usiłuje bawić się w podbitki na open...

    pewnie ma wciąż sporo do wywalenia lub usiłuje zrobić jakieś grosikowe kółeczko przed raportem

    przyszły tydzień pokaże trochę prawdy o spółce
  • Re: Pięknie zbierany walor Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/18-komentarze-walutowe/piotr-kuczynski/10154-chiny-nie-pomogly-bykom-w-usa

    http://www.inwestinfo.pl/notowania-na-swiecie/gieldy-swiatowe-online/wykres/chiny-sa-shares-34.htm

    http://www.inwestinfo.pl/notowania-na-swiecie/gieldy-swiatowe-online/wykres/hangseng-12.htm
  • Re: Pięknie zbierany walor Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    devil, nie obawiasz się, ze jeśli wyniki będą w miarę ok, to - przy obecnym, oj bardzo dłuuuuuugotrwałym braku zainteresowania spółką i trgicznej płynnosci - wielu zechce skorzystać z okazji i pozbyć się waloru oraz złudzeń?
  • Re: Pięknie zbierany walor Autor: ~devilek [83.16.97.*]
    Nic nie jest pewne. Nie obawiam się, bo dla mnie najważniejsze są fundamenty, zysk netto itd. jak tutaj będzie dobrze to wcześniej czy później większy kapitał się pojawi.
  • Re: Pięknie zbierany walor Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    Na razie nie widać chetnych z lewej, na których fundamenty robiłyby wrażenie...

  • Re: Pięknie zbierany walor Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    dawne wsparcie 3,20 teraz staje się oporem,
    można się spodziewać gry na drugie dno w okolicy 3 zeta, by mieć korzystne dyskonto pod wyniki za 3Q i poprawę na rynkach w perspektywie najblizszych 3-6 mcy...

    http://at.biznesradar.pl/4dba19c44d436914243e3d56aaa9c3e7.png
  • Re: Pięknie zbierany walor Autor: ~devilek [83.16.97.*]
    zgadzam się że nie widać, ale to wielu spółek dotyczest bardzo nieprzyjemnie na GPW łatwo spada a trudno rośnie. Zachód rósł mocno u nas rosło słabo a jak się zachód osunął to u nas mocniej a anale pier... że kilka dni rosło i realizacja zysków... no cóż jaki kraj tacy anale :)

  • Re: Pięknie zbierany walor Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    na temat opinii anali szkoda czasu..

    mnie nie podoba się, ze znów zaczynają głupawe podbitki - teraz znów jakieś uliczne "spekulanty" usiłują rysować świeczki transakcjami za kieszonkowe (vide: ostatnie trzy transakcje po 3,20)

    takie durnoty tylko pokazują słabość waloru, zwłaszcza w przeddzień raportu
  • Re: Pięknie zbierany walor Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    no i kolejna sesja z wyciąganiem kursu za uszy na close na śmiesznym wolumenie...
    ciekawe, czy wyniki będa przed sesją, czy jak zwykle - wstydliwie przed północą...?
  • Re: Pięknie zbierany walor Autor: ~wykres [78.28.33.*]
    raportu przed sesją nie podali...
    jakiś leszczyk wciąż usiłuje podtrzymać kurs podbitką...

[x]
ABCDATA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.