devil, nie obawiasz się, ze jeśli wyniki będą w miarę ok, to - przy obecnym, oj bardzo dłuuuuuugotrwałym braku zainteresowania spółką i trgicznej płynnosci - wielu zechce skorzystać z okazji i pozbyć się waloru oraz złudzeń?
Nic nie jest pewne. Nie obawiam się, bo dla mnie najważniejsze są fundamenty, zysk netto itd. jak tutaj będzie dobrze to wcześniej czy później większy kapitał się pojawi.
dawne wsparcie 3,20 teraz staje się oporem, można się spodziewać gry na drugie dno w okolicy 3 zeta, by mieć korzystne dyskonto pod wyniki za 3Q i poprawę na rynkach w perspektywie najblizszych 3-6 mcy...
zgadzam się że nie widać, ale to wielu spółek dotyczest bardzo nieprzyjemnie na GPW łatwo spada a trudno rośnie. Zachód rósł mocno u nas rosło słabo a jak się zachód osunął to u nas mocniej a anale pier... że kilka dni rosło i realizacja zysków... no cóż jaki kraj tacy anale :)
mnie nie podoba się, ze znów zaczynają głupawe podbitki - teraz znów jakieś uliczne "spekulanty" usiłują rysować świeczki transakcjami za kieszonkowe (vide: ostatnie trzy transakcje po 3,20)
takie durnoty tylko pokazują słabość waloru, zwłaszcza w przeddzień raportu
no i kolejna sesja z wyciąganiem kursu za uszy na close na śmiesznym wolumenie... ciekawe, czy wyniki będa przed sesją, czy jak zwykle - wstydliwie przed północą...?