zgadzam się że nie widać, ale to wielu spółek dotyczest bardzo nieprzyjemnie na GPW łatwo spada a trudno rośnie. Zachód rósł mocno u nas rosło słabo a jak się zachód osunął to u nas mocniej a anale pier... że kilka dni rosło i realizacja zysków... no cóż jaki kraj tacy anale :)