na temat opinii anali szkoda czasu..
mnie nie podoba się, ze znów zaczynają głupawe podbitki - teraz znów jakieś uliczne "spekulanty" usiłują rysować świeczki transakcjami za kieszonkowe (vide: ostatnie trzy transakcje po 3,20)
takie durnoty tylko pokazują słabość waloru, zwłaszcza w przeddzień raportu