nie podzielam twej opinii http://www.parkiet.com/artykul/35,1426002-Korekta-nieco-glebsza.html
to nie watek o polityce, więc wstawki na ten temat, to zbędne hejterstwo, ja jestem indyferentny politycznie, zaś twoje sympatie polityczne mnie nie interesują, a efekt dudy widać po bankach i walutach
i jeszcze coś - wprawdzie to nie data, ale coś, co też zniechęca maluczkich do zabawy na gpw: http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/msx-resources-w-upadlosci-jest-zarzut,241,0,1813233.html
społeczeństwo jest ostrożne, wielu naiwnych się sparzyło amber gold i sporo innych wałków się przetoczyło, poza tym mnóstwo ludzi boi się giełdy a nawet funduszy akcyjnych - poczytajcie jaki był odpływ między innymi też podczas wychodzenia OFE.
Trzeba postawić sobie chyba najważniejsze pytanie. Czy to jest czas do kupowania akcji przez drobnych? Bo jeśli tak, to kto odkupi jak c/wk dla swig80 bedzie 3? Ja uważam, że drobni przyjdą pod samym szczytem, to jeszcze nie teraz. A efekt Dudy jak kazdy inny dobry powod do korekty. Od kiedy to maluczcy robią hossę? Raczej kolejny raz się na niej sparzą. Dopóki trwa dodruk pieniądza, mamy wzrost pkb pod 4%, spada bezrobocie, no światowe indeksy są pod szczytami bessy u nas nie bedzie, po za tym musi byc najpierw hossa.
Frank znów drożeje - no i co z tego ? Za poprzedniego też drożał no i co z tego ? Piotr Szulewicz - socjolog, filozof i publicysta. Redaktor kwartalnika „Bez Dogmatu” oraz portalu Lewica.pl I wszystko jasne - wiadomo, że koleś nie będzie pisał peanów pochwalnych . <ironia mode on> Wróżbita Maciej mówił, że będzie inaczej <ironia mode off> Komu wierzyć ? Jak żyć ? :P Jeszcze nie podjął żadnej decyzji a już ludzie wchodzą w nie swoje buty:P
jak ci tak nie pasuje - słuchaj wróżbitów z torunskiego radyja albo emigruj tutaj: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Pokolenie-P-jak-Putin-Jak-i-czym-zyja-mlodzi-Rosjanie,wid,17579394,wiadomosc.html?
Tak, widzę, że czytanie ze zrozumieniem zawodzi. Teraz już wiem, dlaczego nie możesz przebrnąć przez sprawozdanie finansowe. Jak by to powiedział mój kolega po fachu "no cóż, no cóż, no cóż" :P