• Re: OFE oddaje Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    nie podzielam twej opinii
    http://www.parkiet.com/artykul/35,1426002-Korekta-nieco-glebsza.html

    to nie watek o polityce, więc wstawki na ten temat, to zbędne hejterstwo,
    ja jestem indyferentny politycznie, zaś twoje sympatie polityczne mnie nie interesują,
    a efekt dudy widać po bankach i walutach

    http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,17999185,Dokad_zmierza_gielda__Konferencja_WallStreet_w_Karpaczu.html?biznes=local#BoxBizLink

    i jeszcze coś - wprawdzie to nie data, ale coś, co też zniechęca maluczkich do zabawy na gpw:
    http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/msx-resources-w-upadlosci-jest-zarzut,241,0,1813233.html
  • Re: OFE oddaje Autor: ~devilek [83.16.97.*]
    społeczeństwo jest ostrożne, wielu naiwnych się sparzyło amber gold i sporo innych wałków się przetoczyło, poza tym mnóstwo ludzi boi się giełdy a nawet funduszy akcyjnych - poczytajcie jaki był odpływ między innymi też podczas wychodzenia OFE.
  • Re: OFE oddaje Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    dokładnie!
    a ponieważ transakcji nie ma i nudą wieje, więc daje małą rozrywkę:

    http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-do-opchniecia-mondeo-bywa-kaprysne-jak-trzynastolatka-ktorej,nId,1825463
  • Re: OFE oddaje Autor: ~bialoczerwony [94.254.209.*]
    Trzeba postawić sobie chyba najważniejsze pytanie. Czy to jest czas do kupowania akcji przez drobnych? Bo jeśli tak, to kto odkupi jak c/wk dla swig80 bedzie 3? Ja uważam, że drobni przyjdą pod samym szczytem, to jeszcze nie teraz. A efekt Dudy jak kazdy inny dobry powod do korekty.
    Od kiedy to maluczcy robią hossę? Raczej kolejny raz się na niej sparzą. Dopóki trwa dodruk pieniądza, mamy wzrost pkb pod 4%, spada bezrobocie, no światowe indeksy są pod szczytami bessy u nas nie bedzie, po za tym musi byc najpierw hossa.
  • Re: OFE oddaje Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    no, wreszcie cos ruszyło...
    animatora obudzili?
  • Re: OFE oddaje Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    http://finanse.wp.pl/kat,1033781,title,Polakom-zyje-sie-coraz-lepiej-Mamy-wiecej-telewizorow-i-komputerow,wid,17574316,wiadomosc.html

    http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/przewalutowanie-kredytow-i-podatek-bankowy,251,0,1811451.html
  • Re: OFE oddaje Autor: ~n3x [91.227.118.*]
    Polakom żyje się lepiej - lepiej nie mówić
    http://stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/WZ_ubostwo_w_polsce_2013.pdf Strona 7
  • Re: OFE oddaje Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/1,136156,17992016,Frank_znow_drozeje__jest_blisko_4_zlotych__Eksperci_.html?biznes=local#BoxBizImg

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Piotr-Szumlewicz-Duda-jest-kopia-Komorowskiego-Roznice-sa-kosmetyczne,wid,17578367,wiadomosc.html?
  • Re: OFE oddaje Autor: ~n3x [91.227.118.*]
    Frank znów drożeje - no i co z tego ? Za poprzedniego też drożał no i co z tego ?
    Piotr Szulewicz -  socjolog, filozof i publicysta. Redaktor kwartalnika „Bez Dogmatu” oraz portalu Lewica.pl
    I wszystko jasne - wiadomo, że koleś nie będzie pisał peanów pochwalnych . <ironia mode on> Wróżbita Maciej mówił, że będzie inaczej <ironia mode off> Komu wierzyć ? Jak żyć ? :P Jeszcze nie podjął żadnej decyzji a już ludzie wchodzą w nie swoje buty:P
  • Re: OFE oddaje Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    jak ci tak nie pasuje - słuchaj wróżbitów z torunskiego radyja albo emigruj tutaj:
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Pokolenie-P-jak-Putin-Jak-i-czym-zyja-mlodzi-Rosjanie,wid,17579394,wiadomosc.html?
  • Re: OFE oddaje Autor: ~n3x [91.227.118.*]
    Słucham przede wszystkim swojego rozumu, a nie bzdur z pudelkowych portali, ani "wybitnych" analityków.
  • Re: OFE oddaje Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    radiomaryjni to pudelkowy portal z "wybitnymi" analitykami?...
    dobre!
  • Re: OFE oddaje Autor: ~n3x [91.227.118.*]
    Tak, widzę, że czytanie ze zrozumieniem zawodzi. Teraz już wiem, dlaczego nie możesz przebrnąć przez sprawozdanie finansowe. Jak by to powiedział mój kolega po fachu "no cóż, no cóż, no cóż" :P
  • Re: OFE oddaje Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    wiedziałem, ze sie wycofasz...
    wolę być przez ciebie oceniany jako nierozumiejacy sprawozdań niz mieć twoje IQ i poczucie humoru

    starczy ci odwagi, by obejrzeć oba linki do końca czy tylko wypłakiwać się na forum potrafisz?

    https://www.youtube.com/watch?v=cZ6TVgcudWQ
    https://www.youtube.com/watch?v=vpctMp8VE4Q
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [5.172.247.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: OFE oddaje Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    nie mam szans w rywalizacji z tobą o to miano

    wolę być śmieszny w twoich oczach niz gdybyś miał mnie chwalić - to dopiero byłoby upokarzajece

    ale mi nie przeszkadza, jak wciąż wypłakujesz się na forum
  • Re: OFE oddaje Autor: ~n3x [5.172.247.*]
    Zapętlaj się, zapętlaj :P
  • Re: OFE oddaje Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    na razie to ty się zapętlasz, bo wykres cię wkurza...
    ale pisz o swych kompleksach dalej
  • Re: OFE oddaje Autor: ~n3x [91.227.118.*]
    :)
  • Re: OFE oddaje Autor: ~wykres [78.28.34.*]
    znowu zdesperowani ulicznicy zabawiają się w durakowate podbitki 30 akcjami...

    a to dotąd na dacie skutkowało późniejszymi spadkami, bo pokazuje brak zainteresowania walorem
[x]
ABCDATA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.