Frank znów drożeje - no i co z tego ? Za poprzedniego też drożał no i co z tego ?
Piotr Szulewicz - socjolog, filozof i publicysta. Redaktor kwartalnika „Bez Dogmatu” oraz portalu Lewica.pl
I wszystko jasne - wiadomo, że koleś nie będzie pisał peanów pochwalnych . <ironia mode on> Wróżbita Maciej mówił, że będzie inaczej <ironia mode off> Komu wierzyć ? Jak żyć ? :P Jeszcze nie podjął żadnej decyzji a już ludzie wchodzą w nie swoje buty:P