Trzeba postawić sobie chyba najważniejsze pytanie. Czy to jest czas do kupowania akcji przez drobnych? Bo jeśli tak, to kto odkupi jak c/wk dla swig80 bedzie 3? Ja uważam, że drobni przyjdą pod samym szczytem, to jeszcze nie teraz. A efekt Dudy jak kazdy inny dobry powod do korekty.
Od kiedy to maluczcy robią hossę? Raczej kolejny raz się na niej sparzą. Dopóki trwa dodruk pieniądza, mamy wzrost pkb pod 4%, spada bezrobocie, no światowe indeksy są pod szczytami bessy u nas nie bedzie, po za tym musi byc najpierw hossa.