najpierw czat z inwestorami , przekaz - jesteśmy świetni , następnie członek sprzedaje swoje akcje . może to głupek ? no raczej nie . więc o co tu chodzi do cholery ? może potrzebował na święta ? 350 tys zł ?? to mógł to sprzedać przed czatem , była podobna cena. dramat się zapowiada. to oszuści chyba są.
Należy zauważyć, że ta "innowacyjna" spółka jeszcze do marca 2020r. oscylowała w okolicach swojego historycznego minimum, tj. wokół poziomu 1,4. Następnie wybuchła pandemia i zaczęli się mnożyć covidowi oszuści. Dlaczego raptem o nano zrobiło się tak medialnie? Otóż schemat zawsze był taki sam? - sponsorowane super informacje najpierw wyniosły kurs pod niebiosa, a dalej po każdej fantastycznej zajadce była gigantyczna podbitka i dystrybucja ze słupów... - Ale jest nadzieja! Profesor CIACH nano płyn opracuje :):):)
Dnia 2021-04-01 o godz. 18:30 ~sko napisał(a): > Należy zauważyć, że ta "innowacyjna" spółka jeszcze do marca 2020r. oscylowała w okolicach swojego historycznego minimum, tj. wokół poziomu 1,4. Następnie wybuchła pandemia i zaczęli się mnożyć covidowi oszuści. > Dlaczego raptem o nano zrobiło się tak medialnie? Otóż schemat zawsze był taki sam? - sponsorowane super informacje najpierw wyniosły kurs pod niebiosa, a dalej po każdej fantastycznej zajadce była gigantyczna podbitka i dystrybucja ze słupów... > - Ale jest nadzieja! Profesor CIACH nano płyn opracuje :):):)
To nie tak do końca jest , mnie wkurza nie zarząd , ale uczestnicy oszuści złodzieje ,wprowadzając , mniej doświadczonych do nierozważnego dysponowania swoim kapitałem kapitalikiem ,forma nie ważna , kupują na podbiciu wierzac we wzrosty ,cóż naganiacze typu technik , ciocia , zołza i inne wszelakiej maści krętacze itd et cetera krzyczą drą ryjki że to i owo ,następnie po sprzedaży na górce drą się w drugą stronę , że spółka jest be i tylko spadki spadki bo Peof. Ciach to nic nie potrafi po za wodą do rak zrobić . MBF z 0.60 wystartowało do około 11 zeta w czasie kilku miesięcy ,jeśli dobrze pamiętam ,teraz kurs oscyluje w granicy 4 zet. Ja brałem przy 0.9 pow. 7 i trochę .sprzedałem za wcześnie . Foreveren start z 0.28 chyba ja brałem przy cenie 0.50/90/1.50/ doszlo do 15 zet. cofka do 7.8 ,sprzedałem przy 9 .mogłem przy 14. cóż czasami się ślepnie i wierzy w cuda ale fundusze i cinkciarze złodzieje wyprostują każdą wiarę naszą w spółki , mimo iż zarząd spółki czyni wszystko aby były zyski ,ale jak grają spółdzielnie i fundy my drobni nie mamy szans .. Farm51 wyszedłem za wcześnie ,CDPROJEKT dawniej OPTIMUS miałem po 0.80 doszło do 500 coś kolo tego , wstyd się przyznać sprzedałem za wcześnie ,Blober mialem po około 15 zet. sprzedałem przy 34 za wcześnie doszło do 220 zet. takich numerów każdy chyba po drodze swej giełdowej miał sporo ,wynik tego , tylko cierpliwość da zarobić , bo każda spółka po czasie ma swój czas i odbija ,dając zarobić szczodrze ,to wszystko w naszych rękach. Takich spółek jak ARTEFFE PMI czy PSW i innych oszustów jest dużo musimy uważać sprawdzać i sprawdzać stale , żebyśmy nie stracili wszystkiego ,zawieszony jestem przez złodzieja krawczyka mam 500 szt, akcji nawet ścian nie można wykleić ,zaraz będzie 10 lat ,to są tzw. święte krowy. Spokojnych Świąt .
Dnia 2021-04-01 o godz. 18:30 ~sko napisał(a): > Należy zauważyć, że ta "innowacyjna" spółka jeszcze do marca 2020r. oscylowała w okolicach swojego historycznego minimum, tj. wokół poziomu 1,4. Następnie wybuchła pandemia i zaczęli się mnożyć covidowi oszuści. > Dlaczego raptem o nano zrobiło się tak medialnie? Otóż schemat zawsze był taki sam? - sponsorowane super informacje najpierw wyniosły kurs pod niebiosa, a dalej po każdej fantastycznej zajadce była gigantyczna podbitka i dystrybucja ze słupów... > - Ale jest nadzieja! Profesor CIACH nano płyn opracuje :):):)
Dnia 2021-04-06 o godz. 08:23 ~Bohdan napisał(a): > Lek na raka to wisienka na tej pianie :)
tak wściekle naganiasz na spadki ,wszędzie jesteś , niedługo to z szafy wyskoczy Bohdan ,straszne ,co wy ze sobą robicie jak wy nisko upadacie dla pieniędzy ,jeszcze pewnie do zleceniodawcy w stringach idziesz.
Tak... - miliony leżą na ulicy, ale nie warto się po nie schylać :):):) - szczerze, to ja myślałem, że shit wyjdzie z tych nano maseczek ... a wyszedł 1.000.000 (milion) zł! A, że Kiciak sprzedał (-?) - jako członek, miał obowiązek o tym poinformować
Bija piane bo wiedza ze nano zarabia bawet na pomysle 1mln zlotych. Kazdy wiedzial ze niecwchod,a w produkcje tylko sprzedaka pomysl z marza od sztuki sprzedanej. Firma zarabia na czyms innym. Sporo ludzi sprzedalo pod informacje ze czlonek sprzedal pare akcjii i to opuvlikowane w trakcie sesjii. Ktos to odebral cziekawie dlaczego? Nie ma na giełdzie zbiegów okoliczności tu sa zagrania przemyslane. Jutro kupuje mam nadzieje ze Ci panowie piszacy z jednego ip ze zostali oszukani sprzedadza po 7 zlotych bo po tyle bym kupil. Pamietajcie trend jedt waszym przyjacielem tu nudi byc 12 zlotych.i wysej ta spilja rosnir nie pod maseczki nano tylko pod cos innego.
Pod coś innego roslo czyli pod co? Pomysly sie skończyły? Czlonek zarządu nie sprzedal tam ,,kilka akacji". Powodzenia jutro . Kupuj pomozesz innym sprzedać.