Witam,
Uwazam ze odstąpienie od umowy jest dobrą wiadomością.
To było zbut skomplikowane.
Oldboy i Żubrzyk byli głównymi krytykami tego manewru.
Wpisy mozna znalezć jakies dwa tygodnie temu.
Zatem Oldboy i Żubrzyk powinni teraz dokonac zakupu, gdyż wtedy wieszczyli spadki.
Dziś widać było zbieranie i dosyć duży baton na kupnie 12.5.
Liczba zlecen: 2 (potem 3)
Raczej nie.
Wydaje sie to decyzja dobrze przemyslaną.
To sie chwali.
Wydaje sie że transakcja sprzedaży akcji immiennych sprzed kilku tygodni może mieć coś wspólnego z nowym inwestorem.
Myśle że bedą podane korzystne informacje.
Prosze nie traktowac moich przemyslen jako rekomendacji sprzedaz/kupna. Sa to tylko luźne przemyślenia.
Dzisiejsze wezwanie, nie orzyniesie zadnych skutkow prawnych.
To element negocjacji.
Poza tym takie wezwanie ilazuje dobitnie role CAC i pozycje GK Novavis.
Nie jest to konflikt a notmalna praktyka wynikajaca z podpisania listu intencyjnego.
Novavis po analizie sytuacji doszedl do wlasciwego (moim zdaniem) wniosku
-kontynuacja dzialalnosci organicznej.
-Rubikon to nie jest material na partnera biznesowego dla GK NVV
Wniosek:
Zarzad NVV szanuje swoje aktywa w tym przypadku CAC.
Byc moze pozostanie CAC w GK nvv przyniesie wieksze efekty niz (domniemany) efekt synergii w przypadku wspolpracy z Rubiconem.
Pisanie o sb i wsi nie ma podstaw i jest tylko nieudolnym komentarzem do calkiem rozsadnych poczynan Zarzadu NVV
O czym tu pisać, Rubicon nie zrobił tego co niby było warunkiem dojścia umowy do skutku czyli przekazani akcji do Enter Finto to za co NVV ma oddawać swoje aktywa? Za psi uj?
Dlaczego nie wydali żadnego komunikatu że akcje poszły do Enter Finto tylko do jakiś tam spółczyn Impera coś tam i innych cyprów?